Informacje

Klub powołano do życia dnia 21.08.2013 roku. Założycielami są rodzice chłopców z roczników 2001-2003, mieszkańcy Świerklan.

Decyzją Starosty Rybnickiego z dnia 30.08.2013 roku Klub Sportowy "Świerklany" został zarejestrowany w ewidencji klubów pod numerem 88.

Nasze hasło przewodnie brzmi: MAŁY KLUB WIELKICH LUDZI

W zamiarach założycieli klubu jest stworzenie takich warunków do treningu, w których dzieci przy okazji rozwoju swoich sportowych talentów, będą mogły się bawić i miło spędzać czas w gronie swoich rówieśników. Klub organizuje regularne treningi, które prowadzą dwaj uprawnieni trenerzy, a w których w chwili obecnej uczestniczy ponad 70 dzieci z roczników 2002-2011, nasi młodzi zawodnicy biorą udział w turniejach, mają zapewnione mecze sparingowe oraz odnowę biologiczną w formie basenu. Oczywistym jest, że jako klub jeszcze raczkujemy, jednak nasz brak doświadczenia w żaden sposób nie przekłada się na jakość treningów, czy sposób traktowania dzieci. Dlatego zapraszamy do nas zainteresowane grą w piłkę nożną dzieci, a rodziców zapewniamy, że wszystko co się dzieje w naszym klubie podporządkowane jest dobru zawodników.

Kontakt z trenerem pod numerem tel. 608063740

Wiadomości (utwórz nową)