ORLIKI 2007-2008

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci (chłopców i dziewczynki) z tych roczników do udziału w zajęciach prowadzonych na orliku w Roju w poniedziałki i czwartki godz.16.30

Od maja 2014 roku, kiedy to utworzona została grupa Żaków, w zajęciach uczestniczyło już w sumie ponad 50 dzieci. W tej chwili na zajęcia prowadzone przez dwóch trenerów przychodzi systematycznie ponad 30 dzieci. Dzieci poznają świat sportu, uczą się współpracy i odpowiedzialności za innych, a przede wszystkich zażywają tak bardzo potrzebnego im do prawidłowego rozwoju ruchu, a także szlifują swój piłkarski talent.

W kwietniu 2015r. dzieci zadebiutowały w rozgrywkach ligowych w ramach Śląskiej Ligi Żaków rocznika 2006 i mł. w sezonie rozgrywkowym 2015/2016 reprezentowały barwy naszego klubu w rozgrywkach ligi Żaków 2007 i młodsi. W obecnym sezonie 2016/2017 nasze maluchy startują w grupie B Podokręgowej Ligi Orlików r.2007 i mł.

W sezonie zimowym nasi najmłodsi podopieczni biorą udział w turniejach halowych, "zaliczyli" już m.in turniej w Węgierskiej Górce (I miejsce), w Boguszowicach (III miejsce), dwukrotnie w Żorach (I i II miejsce) oraz w organizowanych przez nasz klub turniejach piłki nożnej rocznika 2007 i 2008 (VI i II miejsce). Ostatnio wzięli udział w turnieju im.Darka Budnioka w Żorach, gdzie zajęli bardzo dobre III miejsce.

Mamy nadzieje, że znajdą się kolejne chętne dzieci, które kochają się bawić, kochają sport i ... które chcą należeć do KS Świerklany :)

Wiadomości (utwórz nową)